ترسناک مثل رونالدو و یارانش در یورو 2024

به گزارش خبرگزاری زندگانی؛ مربی اسپانیایی تیم ملی پرتغال از 26 بازیکن برای حضور در یورو 2024 دعوت کرد، با نام هایی بزرگ و ترسناک برای رقبا.

کریستیانو رونالدو پس از سال های 2004، 2008، 2012، 2016، 2021 در ششمین جام ملت های خود حضور خواهد داشت. او سابقه 25 بازی در این رقابت ها را دارد و شاید بعد از این بازی ها در 39 سالگی با پیراهن پرتغال خداحافظی کند. او در سال 2016 با پرتغال قهرمان یورو شده بود.

2024544

لیست پرتغال:

دروازه بان ها: دیوگو کاستا (پورتو)، ژوزه سا (ولورهمپتون) و روی پاتریسیو (آ اس رم).

مدافعان: آنتونیو سیلوا (بنفیکا)، دانیلو پریرا (PSG)، دیوگو دالوت (منچستریونایتد)، گونچالو ایناسیو (اسپورتینگ)، ژوایو کانسلو (بارسلونا)، نلسون سمدو (ولورهمپتون)، نونو مندز (PSG)، په په ( پورتو) و روبن دیاز (منچستر سیتی)

هافبک ها: برونو فرناندز (منچستریونایتد)، ژوایو نِوِس (بنفیکا)، ژایو پالینیا (فولام)، اوتاویو مونترو (النصر)، روبن نِوِس (الهلال) و ویتینیا (PSG)

مهاجمان: برناردو سیلوا (منچسترسیتی)، کریستیانو رونالدو (النصر)، دیوگو ژوتا (لیورپول)، فرانسیسکو کونسیسایو (پورتو)، گونچالو راموس (PSG)، ژوایو فلیکس (بارسلونا)، پدرو نتو (ولورهمپتون) و رافایل لیایو (میلان).

مهم ترین غایبان فهرست عبارتند از: گریرو (مصدوم در آخرین بازی در بایرن)، ترینکایو و به ویژه ریکاردو هورتا.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترسناک مثل رونالدو و یارانش در یورو 2024" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترسناک مثل رونالدو و یارانش در یورو 2024"، کلیک کنید.