تاکید وزیر ورزش بر توسعه بیش تر ژیمناستیک در کشور

تاکید وزیر ورزش بر توسعه بیش تر ژیمناستیک در کشور

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت رشته ژیمناستیک به عنوان رشته پایه و مادر اظهار کرد: جامعه ژیمناستیک کشور باید با تعامل و همدلی زمینه رشد و توسعه این رشته را بیش از پیش مهیا کنند.

به گزارش زندگانی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امروز 12 خردادماه با حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک ضمن مراسم قرایت سوگندنامه توسط زهرا اینچه درگاهی، رییس منتخب فدراسیون ژیمناستیک حکم ریاست این فدراسیون توسط کیومرث هاشمی به وی اعطا شد.

در این مراسم وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از روسای پیشین این فدراسیون اظهار کرد: از این که فدراسیون ژیمناستیک پس از چهار سال با همراهی کمیته ملی المپیک به ثبات رسیده، بسیار خوشحالیم و از خانم اینچه درگاهی و خانواده ژیمناستیک نیز می خواهیم تمام اهتمام خود را برای توسعه این رشته ی ورزشی پایه و مادر به کار ببندند و روی کسب موفقیت های بیش تر متمرکز شوند.

وی در ادامه با مهم خواندن اولین سهمیه حضور در بازی های المپیک توسط مهدی الفتی و انتخاب وی به عنوان پرچمدار کاروان خادم الرضا بیان کرد: از هیات اجرایی کمیته ملی المپیک تشکر می کنم که پرچمدار کاروان خادم الرضا را از این رشته انتخاب کردند و امیدوارم این جواز حضور با تلاش و همدلی با موفقیت همراه باشد.

کیومرث هاشمی هم چنین برگزاری مجمع عمومی فوق العاده فدراسیون به منظور انتخاب سایر ارکان این فدراسیون از جمله هیات رییسه، نایب رییس و … منطبق بر قانون را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: انجام این مهم کمک می کند تا در حوزه های تصمیم سازی این فدراسیون ثبات بیش تری حاکم شده و این رشته بیش از پیش در مسیر افتخارآفرینی حرکت کند. برای اولین بار با یک حرکت هماهنگ که کلیات آن به تصویب شورای عالی ورزش با حضور رییس جمهور شهیدمان رسید، برای توجه به ورزش بنیادین مطابق با آن چیزی که در دنیا انجام می شود هر کودکی که به دنیا می آید از بدو تولد در راستای آن حرکات بنیادین با محوریت مادران و در ادامه با حضور مهدهای کودک انجام می شود و هدف این است که بتوانیم رشته ژیمناستیک را بیش از گذشته توسعه بدهیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم اجرای ورزش بنیادین در کشور با رشته ورزشی ژیمناستیک باشد تا ضمن ترسیم افقی روشن برای آینده این رشته ورزشی به سایر رشته ها نیز کمک شود. وقتی این طرح با کمک فدراسیون و مجموعه هیات ها اجرا شود این حرکت بزرگ که به تایید شورای عالی ورزش هم رسیده به بهترین شکل به سرانجام برسد.

هاشمی در بخش دیگری از سخنانش امضا تفاهم نامه مالی میان فدراسیون ها، معاونت قهرمانی و معاونت توسعه مدیریت منابع و کمیته ملی المپیک را مورد توجه قرار داد و افزود: امیدوارم با برنامه ریزی های خوب فدراسیون،  اقدامات صورت گرفته منتج به توسعه هرچه بیش تر این رشته شود.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید وزیر ورزش بر توسعه بیش تر ژیمناستیک در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید وزیر ورزش بر توسعه بیش تر ژیمناستیک در کشور"، کلیک کنید.