تالیف کتاب«روش تحقیق در مدیریت» توسط عضو هییت علمی دانشگاه آزاد

تالیف کتاب«روش تحقیق در مدیریت» توسط عضو هییت علمی دانشگاه آزاد

عضو هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، کتابی با عنوان «روش تحقیق در مدیریت» را تالیف کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زندگانی، رقیه حسن زاده عضو هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، کتابی با عنوان «روش تحقیق در مدیریت» را تالیف کرد.

علی خانی، معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در گفت وگو با خبرنگار زندگانی  درباره این کتاب اظهار کرد: کتاب روش تحقیق در مدیریت گام کوچکی بوده که در راستای پژوهش و تحقیق برداشته و حاصل برخورداری از منابع، آثار و تجارب ارزشمند دیگران و چندساله نگارنده در زمینه تحقیقات، آموزش روش تحقیق و مسیولیت های پژوهشی دانشگاه است.

وی ادامه داد: کتاب روش تحقیق در مدیریت، مشتمل بر هشت فصل، با تیراژ 500 نسخه با موضوعات مختلف در 140 صفحه، توسط انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه منتشر شده است.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با بیان اینکه امروزه لازمه بهره گیری و استفاده از نتایج و یافته های تحقیقات در جوامع بشری بر کسی پوشیده نیست، عنوان کرد: تحقیقات جنبه های متعددی از زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد و انجام پروژه های تحقیقاتی می تواند بسیاری از مشکلات و مسایل بشری را مرتفع سازد.

تالیف کتاب«روش تحقیق در مدیریت» توسط عضو هییت علمی دانشگاه آزاد

خانی بیان کرد: به دنبال تحولات علمی که در کشور و جامعه به ویژه در سال های اخیر به وجود آمده آثار زیادی در قالب تالیف و ترجمه به چاپ رسید که هر یک به سهم خود توانسته دانش و معرفت افراد علاقه مند، به ویژه تحصیل کرده ها و دانشگاهیان را در زمینه روش های تحقیق علمی افزایش دهد.

وی با تاکید بر اینکه در آینده نیز شاهد غنی تر شدن ادبیات روش تحقیق علمی در کشور خواهیم بود، گفت: تحول و خیز علمی بدون آشنایی با روش ها و آداب تحقیق علمی و بدون برخورداری از ابزار مورد نیاز و کارآمد مقدور نیست.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تحقیق، پژوهش و روش بهینه مطالعه کتاب و منابع تحقیق را ازجمله راهکار های موفقیت در هر تحقیق و پژوهشی برشمرد و مطرح کرد: از آنجایی که مطالعه منظم و روش مند در هر پژوهش، نظری و میدانی، لازمه هر پژوهش پویاست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تالیف کتاب«روش تحقیق در مدیریت» توسط عضو هییت علمی دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تالیف کتاب«روش تحقیق در مدیریت» توسط عضو هییت علمی دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.