تاریخ فستیوال رنگ گرجستان 2024؛ جشن هزار رنگ با رزرو تور گرجستان از لحظه آخر

آفتاب نیوز :

یکی از راه های آشنایی با فرهنگ و آداب ورسوم هر کشور، شناخت فستیوال ها و جشنواره هایی است که هرساله در روز های خاصی از سال برگزار می گردند. این فستیوال ها یک تجربه شگفت انگیز برای علاقه مندان به جغرافیای جدید و فرهنگ بومی آن محسوب می شوند. یکی از آن ها، جشنواره رنگ نام دارد که در بهار برپا شده و آن را با نام مهربانی رنگ نیز می شناسند. تاریخ فستیوال رنگ گرجستان 2024 ماه مارس است که شرکت کنندگان در این رویداد یک روزه، طیف وسیعی از رنگ ها که نشان از عشق و تعلق بوده را روی یکدیگر می پاشند. شرکت در این جشن هزار رنگ با رزرو تور باتومی لحظه آخری یکی از بهترین راه ها برای رقم زدن اوقاتی فراموش نشدنی خواهد بود.

فستیوال رنگ گرجستان؛ شرکت در هیجانی رنگارنگ

جشنواره رنگ در کشور اوراسیایی گرجستان که هرساله در فصل بهار برگزار می گردد، به نوعی برگرفته از هولی (جشن رنگ ها) در هند است. هندو ها و سیک ها این رویداد که یک جشن باستانی-سنتی به حساب می آید و پیروزی خوب بر بد است را جشن می گیرند. می توان گفت که فستیوال رنگ یکی از مهم ترین و جذاب ترین جشنواره ها در گرجستان بوده که با عنوان مهربانی رنگ نیز شناخته می شود. با رزرو تور باتومی لحظه آخری میتوانید با هزینه بهینه در این جشن شرکت کنید.

این جشنواره در سراسر این کشور برپا شده و شاهد جشن و شادی مردم در شهر های بزرگی، چون تفلیس، باتومی، کوتایسی و همچنین روستا های آن نیز هستیم. در طی این رویداد هیجان انگیز که در یکی از جذاب ترین مناطق شهر تفلیس یعنی دریاچه لاک پشت ها برگزار می گردد، شرکت کنندگان طیف وسیعی از رنگ های زنبق که نشانه عشق است را روی یکدیگر می پاشند و خوشبختی و شادمانی خود را جشن می گیرند.

علاوه بر این افراد به همراه دوستان و خانواده خود به رقص و پایکوبی و گردش در مکان های زیبای شهر ها می پردازند. موسیقی که جزء جدایی ناپذیر این جشنواره بوده، بسیاری از گروه های رقص را برای به نمایش گذاشتن اجرا های خود تشویق می کند. لازم به ذکر است که این فستیوال نشان از شادی و اتحاد مردم این کشور دارد.

برای شرکت در فستیوال رنگ لباس چی بپوشیم؟

از نکات مهم برای شرکت در این فستیوال با تور لحظه آخری، پوشیدن تیشرت های سفید یا لباس هایی است که در صورت آغشته شدن به پودر های رنگی، خاطر شما را آزرده نکند. این پودر ها غیرسمی بوده و پس از شست وشو از بین خواهند رفت؛ اما بهتر است که مراتب احتیاط را رعایت کرده و از وارد شدن آن ها به چشم، گوش، بینی و دهان خود جلوگیری نمایید. تاریخ فستیوال رنگ گرجستان 2024 مانند هر سال در ماه مارس بوده؛ لذا باتوجه به شرایط آب وهوایی لباس مناسب به همراه داشته باشید.

برای شرکت در فستیوال رنگ لباس چی بپوشیم؟

شرکت در فستیوال رنگ با تور گرجستان؛ سفری به دنیای جشن های سنتی

براساس ترانسفر و وسایل حمل ونقل، تور گرجستان را می توان به دو صورت زمینی و هوایی تقسیم کرد که شما براساس سلیقه خود می توانید هر یک را برای شرکت در جشن انتخاب کنید. در تور های زمینی به مقصد گرجستان از قطار یا اتوبوس استفاده می شود و سفر هوایی با هواپیما است. حال باتوجه به شرایط هر فرد، یکی از این شیوه های سفر می تواند مناسب باشد. حضور در جشن هزار رنگ با رزرو تور گرجستان از لحظه آخر به سبب خدمات و امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد، می تواند سفری هیجان انگیز و فراموش نشدنی را برایتان رقم بزند.

تور هوایی گرجستان؛ سفری سریع و مستقیم

سفر با هواپیما به سبب راحتی که به همراه دارد، همواره به عنوان اولین گزینه در نظر گرفته می شود. هرچند که هزینه این سفر به نسبت نوع زمینی گران تر بوده؛ اما طی مدت زمان یک ساعت و 30 دقیقه به مقصد خواهید رسید. در این سفر هیچ گونه خستگی نداشته و تنها با یک پرواز مستقیم به این کشور سرسبز می رسید.

تور زمینی گرجستان؛ سفری ارزان و پر از لذت

سفر زمینی علاوه بر ارزان بودن، لذت های خاص خود را دارد. در این سفر امکان معاشرت بیشتر با افراد و لذت بردن از طبیعت شهر ها وجود داشته و هیجان انگیز است. در این نوع سفر که با قطار و اتوبوس از طریق مسیر زمینی آذربایجان، ارمنستان و ترکیه انجام می گیرد، به طور تقریبی 24 الی 36 ساعت در راه خواهید بود؛ ضمن این که برای سفر با قطار به سبب عبور از خاک آذربایجان به ویزا نیاز خواهید داشت.

قیمت تور گرجستان؛ سفری گران قیمت یا ارزان

سفر به گرجستان همواره از سفر های ارزان به شمار می رود. هرچند که نوسانات بازار ارز در افزایش یا کاهش قیمت این تور بی تاثیر نیست؛ اما همه تفریحات، غذا ها و حتی قیمت هتل در این تور مقرون به صرفه هستند. میزان هزینه این سفر خارجی به تاریخ سفر، روز های اقامت، نوع هتل، امکانات تور و… بستگی دارد. به طور کلی باید گفت که قیمت تور هوایی به نسبت تور زمینی گران تر است. جهت پرداخت هزینه کمتر برای تور گرجستان در تاریخ فستیوال رنگ گرجستان 2024، می توانید از تور لحظه آخری استفاده نمایید.

قیمت تور گرجستان؛ سفری گران قیمت یا ارزان

ماه مارس 2024 را در گرجستان بگذرانید!

گرجستان کشوری با جاذبه های فراوان و آب وهوایی مطلوب و مردمی خونگرم، هرساله میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیا است که قصد دارند تا در فستیوال ها و جشنواره های آن شرکت نمایند. یکی از این فستیوال ها که نمادی از عشق و شادی بوده، جشن رنگ ها نام دارد که افراد با پاشیدن پودر های رنگی روی یکدیگر، شادی و خوشبختی را جشن می گیرند. تاریخ فستیوال رنگ گرجستان 2024 نیز همانند سال های گذشته، ماه مارس است که زیبایی بهار را به رخ می کشد. سفر به این جشن هزار رنگ با رزرو تور از لحظه آخر این امکان را برای شما فراهم می سازد تا علاوه بر شرکت در هیجانی وصف ناشدنی، هزینه منصفانه ای را نیز بپردازید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ فستیوال رنگ گرجستان 2024؛ جشن هزار رنگ با رزرو تور گرجستان از لحظه آخر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ فستیوال رنگ گرجستان 2024؛ جشن هزار رنگ با رزرو تور گرجستان از لحظه آخر"، کلیک کنید.