بی مکان، مثل فینال جام حذفی!

بی مکان، مثل فینال جام حذفی!

به گزارش خبرگزاری زندگانی؛ سپاهان و گل گهر در یک طرف جدول، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان هم در سمتی دیگر 4 تیم راه یافته به نیمه نهایی هستند که برای رسیدن به فینال باید با یکدیگر دویل کنند. در شرایطی که مسیولان سازمان لیگ قبل از این اعلام کرده بودند که فینال جام حذفی در کرمان برگزار خواهد شد، حالا پیش شرط هایی وجود دارد که ممکن است معادلات را بر هم بزند. طبق گفته امیرحسین روشنک، مسیول برگزاری مسابقات لیگ برتر به شرط صعود هر دو تیم گل گهر و مس به فینال، دیدار نهایی جام حذفی در یکی از ورزشگاه های شهدای مس یا امام علی(ع) شهر کرمان برگزار خواهد شد و در غیر این صورت، ورزشگاه آزادی یکی از گزینه های اصلی میزبانی خواهد بود.

روشنک درباره محل برگزاری فینال جام حذفی گفت: «ما موقع قرعه کشی و حتی بعد از آن، یکی، دوبار اعلام کردیم که بر اساس تصمیم هیات رییسه محل برگزاری جام حذفی کرمان خواهد بود. البته که این موضوع پیش شرط هایی دارد که قطعاً باید آنها را در نظر بگیریم. اول اینکه طبق بند بی طرفی، هر دو تیم راه یافته به فینال باید کرمانی باشند و یا برعکس، هر دو تیم غیرکرمانی. در حال حاضر از 4 تیم راه یافته به نیمه نهایی جام حذفی 2 تیم کرمانی هستند. به این ترتیب اگر فینال تمام کرمانی باشد مسابقه در همین استان برگزار خواهد شد ولی اگر یکی از این دو تیم به همراه سپاهان و یا آلومینیوم اراک راهی فینال شوند، قطعاً دیدار نهایی در شهری به غیر از کرمان برگزار خواهد شد.»
در شرایطی که ورزشگاه تازه تاسیس شهدای مس هنوز به صورت کامل آماده نشده است، به گفته روشنک در صورت عدم تجهیز آن، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان گزینه دیگر سازمان لیگ خواهد بود: «ورزشگاه تازه تاسیس شهدای مس گزینه اول ما در کرمان است که همه کارهایش انجام شده اما چند درصد ممکن است به فینال نرسد که در این صورت ورزشگاه امام علی(ع) گزینه دوم ما برای برگزاری فینال در کرمان خواهد بود.»
برخلاف شنیده ها حالا روشنک اعلام کرد که در صورت میزبان نبودن کرمان، ورزشگاه آزادی یکی از گزینه های اصلی برای میزبانی فینال جام حذفی خواهد بود: «به رغم اینکه تیم های پایتخت از گردونه جام حذفی کنار رفته اند اما ورزشگاه آزادی یکی از گزینه های اصلی ما است که در صورت عدم صعود یکی از تیم های کرمانی به دیدار نهایی ممکن است میزبان فینال جام حذفی باشد.»

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بی مکان، مثل فینال جام حذفی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بی مکان، مثل فینال جام حذفی!"، کلیک کنید.