به سانتوس برو و خیال ما را راحت کن!

به سانتوس برو و خیال ما را راحت کن!

ستاره برزیلی الهلالی ها با انتشار پستی اینستاگرامی خشم هواداران تیم عربستانی را برانگیخت.

به گزارش زندگانی، نیمار ناکام ترین خرید فصل قبل رقابت های لیگ حرفه ای عربستان بود. این بازیکن برزیلی با رقم بسیار بالایی از پاری سن ژرمن به الهلال پیوست اما مصدومیت شدیدی که در اردوی تیم ملی فوتبال برزیل گریبانگیرش شد، باعث شد تا همه فصل را از دست بدهد.

به نوشته سایت عربی کوره، نیمار با تصویری که از خود منتشر کرد خشم هواداران الهلال را برانگیخت. این بازیکن برزیلی تصویری از خود با پیراهن سانتوس را منتشر کرد تا عشق و علاقه دوباره اش را به این تیم نشان دهد. هواداران الهلال این رفتارهای نیمار را بی احترامی به تیم خود ارزیابی کرده اند؛ چرا که به زعم آنها دلیلی ندارد نیمار زمانی که عضو تیمشان است، عکس خود با پیراهن تیم دیگری را منتشر کند. بسیاری از هواداران الهلال خواستار اخراج نیمار شده اند.

یکی از این هواداران خشمگین در توییتر نوشت: «خدایا امیدوارم که او راهی سانتوس شود.»

یکی دیگر از هواداران الهلال هم نوشت: «به سانتوس برو و خیال ما را راحت کن!»

هوادار دیگری هم نوشت: «این تنها چیزی که او در آن موفق شده است. نیمار تنها برای عکس گرفتن به اینجا آمده است»

این نخستین بار نیست که نیمار چنین رفتاری را از خود نشان می دهد. او پیش از این هم برای دیدن دیدار سانتوس و کورینتیانس به ورزشگاه رفت و پیراهن سانتوس را بوسید.

نیمار یک فصل دیگر با الهلال قرارداد دارد و باید دید که تکلیف گران ترین خرید تاریخ الهلال با این باشگاه چه خواهد شد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به سانتوس برو و خیال ما را راحت کن!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به سانتوس برو و خیال ما را راحت کن!"، کلیک کنید.