بازداشت 2 شرور در نظام آباد

بازداشت 2 شرور در نظام آباد

آفتاب نیوز :

روز گذشته ماموران پایگاه چهارم  سازمان اطلاعات پلیس تهران خبری مبنی اقدامات مجرمانه دو تن از اراذل و اوباش با استفاده از سلاح سرد و تفنگ ساچمه ای را دریافت کرده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. بر اساس گزارش اولیه، دو فرد شرور علاوه بر قدرتنمایی با سلاح با شهروندان نیز درگیر شده بودند. 

با حضور ماموران در محل و انجام بررسی های پلیسی مشخص شد که متهمان دو تن از افراد شرور و سابقه دار در منطقه نظام آباد هستند که در پرونده آنان سوابقی نظیر شرارت و درگیری وجود دارد. همچنین مشخص شد که این دو نفر در آخرین اقدام مجرمانه خود نیز دو تن از شهروندان را  مورد ضرب و جرح و صدمه بدنی قرار داده اند.

ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران در ادامه رسیدگی به این پرونده با انجام رصدهای اطلاعاتی، مخفیگاه متهمان را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوزهای لازم، هر دو متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنیان محل دستگیری این دو شرور نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن تفنگ ساچمه ای، تعدادی سلاح سرد و … کشف و ضبط شد. 

دو متهم با انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند. پس از آن نیز هر دو متهم به همراه پرونده متشکله و برای ادامه سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 2 شرور در نظام آباد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 2 شرور در نظام آباد"، کلیک کنید.