بار کشتی را سنگین نکنید/ در المپیک کار سخت است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

بار کشتی را سنگین نکنید/ در المپیک کار سخت است - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری زندگانی، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در مراسم بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم‌های ملی کشتی، گفت: وزیر با تمام وجودش به کشتی خدمت می‌کند و جا دارد از او بخاطر حمایت‌هایشان تشکر کنم. بعد از اتفاقاتی که پارسال در ۱۵ ثانیه پایانی کشتی یزدانی و تیلور افتاد تا صبح با او حرف زدم و ما از همانجا کارمان را شروع کردیم. بچه‌ها اردوهای سنگینی را پشت سر گذاشته‌اند. کار ما در المپیک سخت است. بعد از انقلاب طلاهای کشتی آزاد در المپیک در حقیقت ۳ مدال طلاست. این نیست که فکر کنیم به ما به راحتی در المپیک طلا می‌دهند. ما اگر یک طلا در المپیک پاریس بگیریم بردیم و کلاهمان را بالا می‌اندازیم.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: کار سختی در المپیک داریم. من هم به عنوان مسئول و هم کشتی‌گیر در المپیک بوده‌ام. بار را روی دوش کشتی نگذارند. اگر یک طلا بگیریم برنده شده‌ایم. بچه‌ها در اوج تمرینات هستند و ۲ هفته از تمرینات سنگین آنها باقی مانده است. ما مأمور به وظیفه‌ایم و بقیه دست خداست. او کتفش را از ۳ جا عمل جراحی کرد. فکر نکنیم مدال طلا برای او آماده است. اینطور نیست و واقعاً کار سختی داریم. فکر نکنیم میرزازاده چون پارسال در جهانی طلا گرفت امسال هم در المپیک طلا می‌گیرد.

دبیر تصریح کرد: مردم بدانند المپیک سخت است و هیچ چیز معلوم نیست. والله کار در المپیک سخت است. استرسی نداریم اما مردم بدانند خم رنگرزی نیست. ما تلاش می‌کنیم. بار روی دوش یزدانی، میرزازاده یا بقیه نگذارند. دیدیم سعید اسماعیلی در یک ثانیه چطور در مجارستان به کشتی‌گیر کوبا باخت. توقع باید پایین بیاید تا باری روی دوش بچه‌ها نباشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بار کشتی را سنگین نکنید/ در المپیک کار سخت است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بار کشتی را سنگین نکنید/ در المپیک کار سخت است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.