بارندگی در این مناطق کشور ادامه دارد

بارندگی در این مناطق کشور ادامه دارد

به گزارش زندگانی، رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید برای برخی از نقاط کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت وگو با زندگانی، با اشاره به اینکه شنبه (15 اردیبهشت) در شمال غرب، غرب، دامنه ها و ارتفاعات زاگرس، دامنه ها و ارتفاعات البرز، سواحل دریای خزر و شمال شرق و برخی مناطق در جنوب و شرق کشور رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد گرد و خاک پیش بینی می شود ادامه داد: یکشنبه (16 اردیبهشت) تنها در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور افزایش ابر و رگبار پراکنده، گاهی وزش باد شدید رخ خواهد داد و در سایر مناطق جوی آرام پیش بینی می شود.

به گفته ضیاییان، دوشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، در نیمه غربی و سه شنبه در نیمه شمالی و ارتفاعات زاگرس در جنوب غرب بارش رخ خواهد داد.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی روزهای جمعه و شنبه دریای خزر، خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج است.

وی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (15 اردیبهشت) کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعت ها وزش باد شدید با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 23 درجه سانتیگراد و طی روز یکشنبه (16 اردیبهشت) صاف تا قسمتی ابری و وزش باد در بعضی ساعت ها وزش باد شدید با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهار کرد: طی فردا اردبیل با کمینه 5 و پس فردا شهرکرد با کمینه 3 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 30 و 33 درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شود.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارندگی در این مناطق کشور ادامه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارندگی در این مناطق کشور ادامه دارد"، کلیک کنید.