بارش باران در جاده های 13 استان کشور

بارش باران در جاده های 13 استان کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران در جاده های 13 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با زندگانی درباره آخرین وضعیت جوی جاده های کشور گفت: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از جاده های سراسر کشور حالی از آن است که در حال حاضر در برخی از محورهای استان های البرز، تهران، گیلان، همدان، مازندران، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، مرکزی، کردستان و کرمانشاه باران در حال باریدن است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: افزود: ترافیک در اکثر جاده های کشور روان است و تنها در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل گلشهر تا مهرشهر و آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرشهر ترافیک نیمه سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به محورهای مسدود شریانی ادامه داد: محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود استو تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می شود. همچنین محور اراک – بروجرد همچنان مسدود است. جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال نیز درپی بارش باران تا اطلاع بعدی مسدود است.

شیرانی از رانندگان خواست در شرایط بارانی، ضمن رانندگی با سرعت مطمینه، فاصله طولی مناسب را با خودروی جلویی حفظ کرده و با صبر و حوصله بیشتری اقدام به رانندگی کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا،  با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر زندگانی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در جاده های 13 استان کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در جاده های 13 استان کشور"، کلیک کنید.