اولین دوره مسابقات فوتبال خیابانی در بندرانزلی برگزار شد

اولین دوره مسابقات فوتبال خیابانی در بندرانزلی برگزار شد

زندگانی/گیلان رئیس‌ کمیته امداد بندرانزلی از برگزاری اولین دوره مسابقات فوتبال خیابانی یادواره شهدای خدمت ویژه طرح محلات کم برخوردار ۲۰۲۰ در این شهرستان خبر داد.

امیر عشقی امروز دوشنبه ۴ تیرماه در گفت‌وگو با زندگانی با اشاره به اینکه در حال حاضر یک خانه امداد محله در شهرستان بندرانزلی فعالیت دارد، اظهار کرد: در راستای سیاست های حمایتی کمیته امداد، «خانه‌های امداد محله» در محلات کم برخوردار ایجاد شده تا با شناسایی شهروندانی که نیاز به مساعدت دارند اقدامات لازم در جهت رفع مشکلات آنان صورت گیرد.

رئیس کمیته امداد بندرانزلی با بیان اینکه هدف کمیته امداد از ایجاد خانه‌های امداد در محلات کم برخودار رسیدگی به ابعاد مختلف زندگی خانواده‌هایی است که در این محلات شناسایی می‌شوند، افزود: در همین راستا و در سراسر کشور مسابقات فوتبال خیابانی با هدف افزایش روحیه نشاط و ایجاد فرهنگ ورزش در بین نوجوانان در این محلات برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات در قالب مسابقات فوتبال خیابانی در ۲ رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال همچنین ۱۵ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.

عشقی با بیان اینکه امروز مجموعا در هر دو رده سنی ۱۲ تیم شرکت داشتند، تصریح کرد: تیم‌های برتر و قهرمان این دوره از مسابقات به رقابتهای استانی و سپس مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

رئیس کمیته امداد شهرستان تاکید کرد: این دور از مسابقات فوتبال خیابانی که با عنوان یادواره شهدای خدمت ویژه محلات کم برخوردار طرح ۲۰۲۰ بود، به دلیل شرایط جوی و آب و هوای امروز شهرستان همچنین دسترسی به زمین بازی مناسب، در سالن ورزشی فرهنگیان کلویر بندرانزلی برگزار شد و در خاتمه از تیم‌های برتر توسط کاپ قهرمانی و هدایایی تقدیر شد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین دوره مسابقات فوتبال خیابانی در بندرانزلی برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین دوره مسابقات فوتبال خیابانی در بندرانزلی برگزار شد"، کلیک کنید.