انسجام فکری و تشکیلاتی لازمه تاثیرگذاری شوراها است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

انسجام فکری و تشکیلاتی لازمه تاثیرگذاری شوراها است - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری زندگانی، یعقوبعلی نظری یکشنبه 9 اردیبهشت در همایش روز شوراها که در محل سالن شهدای سلامت برگزار شد، اظهار کرد: شرط لازم برای انجام رسالت شوراها انسجام فکری و تشکیلاتی است که منتج به تصمیمات اثرگذار برای مردم خواهد شد.

استاندار خراسان رضوی گفت: با پراکندگی و افتراق فکری توفیقی به صورت فردی ایجاد نخواهد شد. طبیعی است که شرط اول موفقیت انسجام فکری است و برای این انسجام فکری نیاز به مبانی داریم بر اساس مبانی اعتقادی، رویکرد فکری و اعتقادی پیدا بکنیم.

وی با بیان اینکه شوراها نماینده مردم هستند، اظهار کرد: اعضای شوراها در شهر و روستا باید یک درک مشترک از شرایط مجموعه خود و مردم داشته باشند.

نظری اذعان کرد: قانون ظرفیت تشکیلاتی را در کشور فراهم کرده برای این که مردم در مدیریت امور خود حداکثر مشارکت را داشته باشند.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: شوراها از نظر حقوقی و ظرفیت تشکیلاتی یک مجموعه مترقی، با نگاه بلند، مردمی و افتخار آمیز هستند که می طلبد محصول و آورده ای برای مردم داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت های بسیار خوبی در کشور و استان داریم اما این ها باید به فعلیت تبدیل بشود و اصل استفاده از ظرفیت های درونی همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است.

نظری با اشاره به اهمیت نگاه به درون ادامه داد: با اتکا به ظرفیت های داخلی و بسیج کردن آن ها بسیاری از مشکلات قابل حل است.

گفتنی است؛ در انتهای این همایش تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی مورد تقدیر قرار گرفتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انسجام فکری و تشکیلاتی لازمه تاثیرگذاری شوراها است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انسجام فکری و تشکیلاتی لازمه تاثیرگذاری شوراها است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.