امدادرسانی به 19 شهرستان درگیر با آبگرفتگی در فارس

امدادرسانی به 19 شهرستان درگیر با آبگرفتگی در فارس

زندگانی/فارس مدیرکل جمعیت هلال احمر استان فارس از امدادرسانی به 19 شهرستان درگیر استان با آبگرفتگی در بازه زمانی 12 تا 15 اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

حسین درویشی در گفت وگو با خبرنگار زندگانی با اعلام این مطلب گفت: در بازه زمانی مذکور شهرستان های استهبان، بختگان، خرامه، خنج، داراب، سپیدان، فراشبند، فسا، قیروکارزین، زندگانی، نی ریز، کوه چنار، ارسنجان، بیضا، رستم، شیراز، مرودشت، ممسنی و گراش درگیر آبگرفتگی بودند که امدادگران هلال احمر خدمت رسانی کردند.

وی با بیان اینکه در این بازه زمانی به 132 خانوار کمک رسانی شد، شمار امدادرسانی را 469 مورد اعلام کرد و گفت: 10 مورد تخلیه آب منزل در این مدت داشتیم، اما نکته حایز اهمیت این است که این ها آمار کمک به آبگرفتگی بوده است نه سیل و سیلی در استان نداشتیم.

درویشی از فعالیت 28 تیم عملیاتی در این اقدامات خبر داد و گفت: 32 نفر کادر و 64 نفر کادر با 19 خودرو به امدادرسانی در سطح استان پرداختند.

مدیرکل جمعیت هلال احمر فارس همچنین برخی اقلام توزیع شده را طی بازه زمانی مذکور اعلام کرد و گفت: نایلون 462 کیلو، پتو 32 عدد، بسته غذایی 72 ساعته 102 عدد، کنسرویجات 114 قوطی و… از جمله اقلام توزیع شده هستند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی به 19 شهرستان درگیر با آبگرفتگی در فارس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی به 19 شهرستان درگیر با آبگرفتگی در فارس"، کلیک کنید.