اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده ها از 13 تا 19 خرداد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده ها از 13 تا 19 خرداد - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری زندگانی، سرهنگ احمد شیرانی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر یکشنبه 13 خرداد تا ساعت 6 صبح شنبه 19 خرداد از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است. البته تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از مسیر جنوب به شمال در آزادراه خلیج فارس (تهران-قم) در محدوده و هن آباد تا پل شهید کاظمی از ساعت 22 امروز تا ساعت 16 روز دوشنبه؛ 14 خردادماه ممنوع بوده و مسیر جایگزین خروجی حسن آباد یا خروجی فرودگاه امام خمینی (ره) و آزادراه ساوه- تهران است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی را از ساعت 18 امروز تا ساعت 18 روز دوشنبه 14 خردادماه در محور قدیم قم – تهران ممنوع اعلام کرد و گفت: مسیر جایگزین، آزادراه ساوه- تهران و قم- گرمسار است.

شیرانی همچنین اعلام کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.

وی در تشریح ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه در روز جمعه، 18 خردادماه را این گونه اعلام کرد و افزود: از ساعت 11، از ابتدای آزادراه تهران- شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می شود. از ساعت 12 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد و از ساعت 14 از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه (شمال به جنوب) اعمال می شود. همچنین از ساعت 24 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه خواهد شد.

شیرانی تاکید کرد: البته تردد از مسیر جاده قدیم کرج- چالوس تا محدوده تونل کندوان برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، اما تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت 8 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در ادامه محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک را پیش بینی کرد و گفت: روز پنجشنبه (17 خردادماه) از ساعت 14 از ابتدای آزادراه تهران- شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می شود. از ساعت 15 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می شود. همچنین از ساعت 17 از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه (شمال به جنوب) اعمال می شود و از ساعت 24 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می شود.

وی در ادامه محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک طی روز شنبه؛ 19 خرداد را نیز این گونه اعلام کرد: از ساعت 12 از ابتدای آزادراه تهران- شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می شود. از ساعت 13 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می شود. همچنین از ساعت 15 از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه (شمال به جنوب) اعمال می شود. از ساعت 24 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می شود.

شیرانی در ادامه با اشاره به محور هراز گفت: تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است. همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی امروز (13 خردادماه) از ساعت 12 تا ساعت 24 و روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه و جمعه از ساعت شش تا ساعت 24 از محور هراز ممنوع است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه، محدودیت یکطرفه مقطعی از روز یکشنبه (13 خردادماه) تا روز شنبه (19 خردادماه) به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام خواهد شد.

وی در ادامه اعلام کرد: تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت شش روزهای دوشنبه و جمعه (14 و 18 خردادماه) از مسیر شمال به جنوب محور قایم شهر- فیروزکوه ممنوع است. همچنین تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت الی 24 روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه در محور قدیم رشت – قزوین و بلعکس ممنوع است.

شیرانی در ادامه تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی را از ساعت هشت تا 24 روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه (13، 15 و 18 خردادماه) در محور آستارا – اردبیل و بالعکس ممنوع اعلام کرد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده ها از 13 تا 19 خرداد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده ها از 13 تا 19 خرداد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.