استفاده از ایده های خلاقانه و نخبگان برای تحول اقتصادی ضروری است

استفاده از ایده های خلاقانه و نخبگان برای تحول اقتصادی ضروری است

زندگانی/کردستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، استفاده از ایده های خلاقانه و استفاده از نخبگان برای تحول اقتصادی، توجه به زیرساخت ها را از مهم ترین کارهایی اعلام کرد که در هیات اندیشه ورز استان پیگیری و انجام می شود.

فرزاد پیشکاری شامگاه دوشنبه 7 خرداد در نخستین جلسه هیات اندیشه ورز صنعت و تولید کردستان در سال جاری اظهار کرد: هیات اندیشه ورز ظرفیتی برای کمک به مشکلات جامعه کار و تولید است و مطالبه گری و گفتمان از اصول بنیادین این هیات است.

وی هدف از تشکیل هیات اندیشه ورز را تبیین حل مسایل و مشکلات حوزه های تعاون، اشتغال، کارگری و کارفرمایی، جامعه کار و تولید و ایجاد بستر مناسب برای بهره گیری از نیروهای خلاق درون و یا برون سازمانی در جهت نیل به اهداف وزارت کار عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اضافه کرد: لازم است با کمک سازمان بسیج کارگری و کارخانجات و شرکای اجتماعی به دقت مسایل و مشکلات این حوزه ها رصد و مشکلات احتمالی مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

پیشکاری، هیات اندیشه ورز را بازویی قوی برای رفع مشکلات جامعه کار و تولید دانست و افزود: مشکلات واحدهای صنعتی، تولیدی و واحدهای کارگری را با همکاری سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان و تشکلات کارگری و کارفرمایی شناسایی و احصا خواهیم کرد.

وی استفاده از ایده های خلاقانه و استفاده از نخبگان برای تحول اقتصادی، توجه به زیرساخت ها، رفع موانع فرهنگی، به کارگیری مدیران مجرب و انقلابی، تامین نقدینگی در واحد های کارگری، شناسایی ظرفیت های در ایجاد اشتغال پایدار و حفظ اشتغال موجود را از مهم ترین کارهایی اعلام کرد که در هیات اندیشه ورز استان پیگیری و انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه وزارت تعاون، یکی از دستگاه هایی است که در خط مقدم ارتباط با مردم و خدمت رسانی قرار دارد، گفت: هر کدام از ادارات و سازمان ها وظیفه ای خطیر در جهت رفاه و آسایش جامعه بر عهده دارند که به بهترین نحو در این استان انجام وظیفه کرده و در حال خدمت رسانی به مخاطبین خود هستند.

پیشکاری به پرداخت یارانه های معیشتی در دولت سیزدهم اشاره کرد و با بیان اینکه این یارانه ها موجب بهبود وضعیت معیشتی جمع زیادی از جامعه شده است، اظهار کرد: تحریم های ظالمانه موجب کاهش رفاه و آسایش مردم شده بود که با تدبیر رییس جمهور شهید و دولت مردمی نقش این تحریم ها در زندگی مردم به حداقل رسید.

وی با بیان اینکه حضور در انتخابات تلاش برای اقتدار کشور و تعیین سرنوشت خویش است، از تشکلات کارگری و کارفرمایی، تعاونگران، مدیران عضو شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در استان، مدیران کارخانجات و واحد های تولیدی و صنعتی و خانواده بزرگ کار و تولید استان خواست با حضور پر شور در انتخابات پیش رو، دین خود را به رییس جمهور شهید و دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم ادا کنند.

مسیول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس هم با بیان اینکه هیات های اندیشه ورز می تواند در رفع مشکلات جامعه کار و تولید مثمرثمر باشد، افزود: مسیولان باید با جدیت و نظارت بیشتر برای کمک به مردم پای کار باشد و با کار جهادی و شبانه روزی و انقلابی برای رفع مشکلات موجود تلاش کنند.

حجت الاسلام طاها توکلی با بیان اینکه کارآمدی را از دولت آینده مطالبه می کنیم، از خدمت رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و ادارات تابعه وزارت کار در استان به جامعه قدردانی و تشکیل جلسات اندیشه ورز را در راستای رفع مشکلات جامعه کار و تولید، مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: با کار جهادی و شبانه روزی تمام مشکلات کشور حل خواهد شد.

وی یادآور شد: عملکرد رییس جمهور شهید و دولت سیزدهم انتظارات مردم را بالا برده است و رییس جمهور دولت چهاردهم باید در راه رییس جمهور شهید گام بر داشته و برنامه های او را دنبال کند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از ایده های خلاقانه و نخبگان برای تحول اقتصادی ضروری است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از ایده های خلاقانه و نخبگان برای تحول اقتصادی ضروری است"، کلیک کنید.