ادعای جنجالی رقیب استقلال؛ این کار برای فوتبال ایران زشت است

ادعای جنجالی رقیب استقلال؛ این کار برای فوتبال ایران زشت است

به گزارش خبرگزاری زندگانی؛تیم استقلال شب گذشته از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر در مصاف با گل گهر به برتری 1 بر صفر رسید آن هم در حالیکه رقیب سنتی اش پرسپولیس همزمان با آبی پوشان در قزوین بازی حساسی داشت و درنهایت پیروز شد. اما علیرضا آرتا مدافع 27 ساله گل گهری ها در این دیدار عملکرد خوبی از خود نشان داد ادعای عجیبی را درخصوص استقلالی ها مطرح کرده است.

گزیده صحبت های مدافع گل گهر با ورزش سه را درخصوص حاشیه های بازی این تیم با استقلال در زیر بخوانید:

{تلاش برای کل تساوی} متاسفانه توپ های ما گل نشد. شوت رزاق پور، شوت تورس و شوتی که خودم زدم به گل نرفتند. خیلی بعد از گل آنها فشار آوردیم و استقلال را آنالیز کرده بودیم. سر یک غفلت که تیم وارد هجده شده بود، توپ با یک شوت آرام از روزبه وارد گل شد.

{نمایش خوب مقابل استقلال} می شد مقابل استقلال بازی را ببندیم و بخوابانیم اما نه باشگاه، نه سرمربی دوست ندارد این کارها را انجام دهیم.

{طلسم ورزشگاه آزادی} در 8 بازی از ده بازی اخیر که در ورزشگاه آزادی برگزار کردیم، حق ما خورده شده و به ناحق باختیم. این آخری هم با پرسپولیس بازی کردیم و توپی که گل شده بود را بیرانوند از گل کشید بیرون اما داور چشمانش را بست و گل نگرفت.

{تجربه بازی مقابل تماشاگران استقلال} برای استقلال 40 هزار هوادار آمده بود اما خوب تشویق می کردند که به نظرم بیشتر این فشاری روی استقلال بوده. آنها ترسیده بودند و استرس داشتند تا نکند نتیجه نگیرند.

{وقت کشی حسینی} داور وقت اضافه واقعا کم گرفت. سید حسین حسینی یکی از عجیب ترین مصدومیت ها را داشت و واقعا مصنوعی بود. می خواستند بازی را عقب بیاندازند تا از بازی پرسپولیس باخبر شوند. خیلی مصنوعی بود کارشان و این اتفاق برای فوتبال ایران زشت است.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای جنجالی رقیب استقلال؛ این کار برای فوتبال ایران زشت است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای جنجالی رقیب استقلال؛ این کار برای فوتبال ایران زشت است"، کلیک کنید.