ابراز امیدواری گروسی برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه هسته ای ایران تا پیش از ژوین

ابراز امیدواری گروسی برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه هسته ای ایران تا پیش از ژوین

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به گفت وگوهای اخیر خود با مقامات ایران خاطر نشان کرد: آژانس امیدوار است تا پیش از نشست شورای حکام اطلاعات بیشتری درباره برنامه هسته ای تهران دریافت کند.

به گزارش زندگانی، رافایل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت وگو با خبرگزاری اسپوتنیک اظهار داشت: آژانس امیدوار است تا قبل از نشست شورای حکام در ژوین اطلاعات بیشتری درخصوص برنامه هسته ای ایران دریافت کند.

مدیرکل آژانس تصریح کرد: ما یک دوره گفت وگو در تهران داشته ایم تا تعدادی دستاورد فنی را ارایه کنیم که به نظر من ضروری است. بنابراین می توانیم شفافیت و راستی آزمایی اطلاعاتی را که ایران باید ارایه کند، کمی بیشتر کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه «من در سطح فنی پیگیر هستیم و امیدوارم بتوانیم نتایجی به دست آورم» افزود: در غیر این صورت، تصور من بر این است که احتمال دارد دوباره به مشکل برسیم. بنابراین، من واقعاً امیدوار هستم و امیدوارم که پیش از نشست بعدی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی [در ژوین] به نتایج ملموسی دست پیدا کنیم.

گروسی همچنین بدون اشاره به همکاری های مستمر ایران با دیده بان هسته ای سازمان ملل خاطر نشان کرد آژانس امیدوار است که پاسخ برخی از سوالات خود را دریافت کند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابراز امیدواری گروسی برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه هسته ای ایران تا پیش از ژوین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابراز امیدواری گروسی برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه هسته ای ایران تا پیش از ژوین"، کلیک کنید.