آمار فوق العاده عالیشاه در شب رویایی؛ فرشته نجات پرسپولیس فقط گل نزد!

آمار فوق العاده عالیشاه در شب رویایی؛ فرشته نجات پرسپولیس فقط گل نزد!

آفتاب نیوز :

امید عالیشاه سال گذشته و در همین هوای بهاری کاپیتانی بود که با قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی و به دنبال آن سوپرجام، سه مرتبه جام قهرمانی را بالای سر خود برد.

عالیشاه در تیم یحیی گل محمدی هم نقشی انکار نشدنی داشت و حتی گل پیروزی بخش دربی حذفی در فینال را نیز به ثمر رساند. اما نکته ای که امید عالیشاه را خاص می کند، اشتیاق سیری ناپذیر او در کسب موفقیت با تیم محبوبش است که وی را تبدیل به مهره موثر تیم اوسمار کرده است.

یک دهه بازی در پرسپولیس و ماندن در سطح قابل قبول هواداران کار هر بازیکنی نیست، اما امید عالیشاه که روز های پرفراز و نشیب و البته پرحاشیه ای را در دوران سرمربی های مختلف تجربه کرده، حالا به چابکی دوران جوانی خود، تجربه ای در حد یک کاپیتان واقعی را هم اضافه کرده است.

پرسپولیس اگر مقابل استقلال خوزستان امید عالیشاه را در ترکیب خود به عنوان مهاجم سایه نداشت، بعید بود بتواند این چنین به بازی برگردد. کاپیتان شماره 2 سرخ ها با پاسی فوق العاده در شرایطی نامتعادل، وحید امیری را برای گرفتن پنالتی راه انداخت تا به این شکل روی گل اول تاثیر بگذارد.

او با دوندگی بی امان و پاس های صحیحش نفس تیم ده نفره استقلال خوزستان را گرفت و یک پاس گل بی نظیر روی گل سوم به عیسی آل کثیر داد. عالیشاه همچنین با سرعت ویژه خود پایه گذار گل چهارم نیز شد تا با فریادی کشدار پس از پیش افتادن تیمش جشن بگیرد.

عالیشاه حالا باید تیمش را از غرور دور کند و آن ها را برای دو فینال سرنوشت ساز کنار کادرفنی آماده کند. امید، امیدبخش پرسپولیسی ها برای تکرار عنوان قهرمانی سال گذشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمار فوق العاده عالیشاه در شب رویایی؛ فرشته نجات پرسپولیس فقط گل نزد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمار فوق العاده عالیشاه در شب رویایی؛ فرشته نجات پرسپولیس فقط گل نزد!"، کلیک کنید.