آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ بارش باران در جاده های 9 استان

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ بارش باران در جاده های 9 استان

به گزارش زندگانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران در جاده های 9 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با زندگانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی از مراکز کنترل پلیس راهور فراجا از سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در حدفاصل مسکن زندگانی گیلاوند تا دماوند هستیم. همچنین وضعیتی مشابه در آزادراه تهران – کرج – قزوین در محدوده های پل کلاک، پل فردیس در حدفاصل مهرویلا تا پل حصارک گزارش شده است. در دیگر محورهای مواصلاتی تردد به آرامی در جریان است.

وی درباره وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از وقوع مه گرفتگی در جاده های چالوس، هراز و فیروزکوه است. در این شرایط توصیه می شود که رانندگان حتما چراغ مه شکن خود را روشن کرده و با سرعت مطمینه رانندگی کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و فارس خبر داد و گفت: در شرایط بارندگی رانندگان حتما باید با دقت بیشتر و رعایت سرعت مطمینه رانندگی کرده و با توجه به لغزندگی معابر فاصله طولی مناسب را با خودروی مقابل رعایت کنند.

شیرانی در خصوص محورهای مسدود نیز گفت: محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می شود. همچنین محور اراک – بروجرد نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

وی ادامه داد: در میان محورهای مسدود غیرشریانی نیز محورهای هشتگرد – طالقان، کمربندی جدید خرانق – یزد، اسپکه – بمپور، یزد – دربید، حاجی آباد – آهنگران و رباط پشت بادام – بیاضه تا اطلاع بعدی مسدود است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ بارش باران در جاده های 9 استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ بارش باران در جاده های 9 استان"، کلیک کنید.