آحاد مردم با حضور حداکثری در پیشرفت نظام اسلامی سهیم هستند – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

آحاد مردم با حضور حداکثری در پیشرفت نظام اسلامی سهیم هستند - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگانی،؛سید محمد حسینی، شامگاه چهارشنبه در گردهمایی حامیان قالیباف، کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در اراک، اظهار کرد:
فرصت زیادی تا برگزاری انتخابات نداریم و شایسته است آحاد مختلف با عزمی راسخ و همتی والا وارد میدان شده و مطالبه معظم له مبنی بر مشارکت حداکثری را جامه عمل بپوشانند.

وی ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری را مورد تاکید قرار داد و گفت: هریک از ما در پیشرفت نظام و انقلاب سهیم هستند و باید به نحو احسن ایفای نقش کنیم.

حسینی به شاخصه‌های رئیس جمهور جهادی و انقلابی اشاره کرد و ادامه داد: در انتخاب رئیس‌جمهور باید دقت شده و بهترین فرد را برگزید، مردم در انتخابات سیزدهم در میدان حاضر شده و رئیس‌جمهوری همچون شهید رئیسی انتخاب شد.

وی به خدمات صورت گرفته در دولت سیزدهم اشاره و تصریح کرد: از همان روزهای ابتدایی دولت سند تحول در دولت شهید رئیسی ایجاد شد و ایجاد سند تحولات برای اقتدار کشور بود و به آن معنا است که به وضع موجود نباید بسنده کرد.

وی با تاکید بر اینکه در انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری نیز باید بهترین نامزد انتخاب شود، اضافه کرد: متأسفانه برخی ایجاد شبه کرده و تحریف‌هایی را ایجاد می‌کنند، مردم فراموش نکرده‌اند افرادی هشت سال قدرت در دست را در دست داشتند شعارهایی برای رفع تحریم داده‌اند، اما علاوه براینکه تحریم برداشته نشد، بلکه شاهد افزایش تحریم‌ها نیز بودیم.

حسینی گفت: برخی صنایع نیز در این مدت نابود شدند و خوشبختانه در دولت سیزدهم با ریاست شهید رئیسی ۸۴۰۰ واحد صنعتی و اقتصادی احیا و رونق تولید بار دیگر به چرخه برگشت.

مشاور فرهنگی و اجتماعی دولت سیزدهم خدمات صورت گرفته در دولت شهید رئیسی را قابل توجه برشمرد و بیان کرد: برخی امروز قصد دارند این زحمات را نادیده بگیرند که همگان مکلفیم این خدمات شایسته را به مردم یادآوری کرده و اجازه دو قطبی شدن ندهیم.

وی در ادامه به عملیات وعده صادق اشاره کرد و گفت: در عملیات وعده صادق ایران برای اولین بار به رژیم صهیونیستی که مورد حمایت حداقل ۱۰ کشور بود، حمله کرد و قدرت خود را به نمایش گذاشت.

حسینی افزود: انجام این عملیات بسیار مهم نشان از همگرایی و همدلی در این دولت است همه باید تلاش کنیم از این شرایط حفاظت کرده و سیر نزولی و عقب‌گرد نداشته باشیم.

حسینی نوع تعامل با مجلس شورای اسلامی را یکی از مشکلات دولت‌ها در دوران بعد از انقلاب عنوان کرد و گفت: بدون شک اگر دولت‌ها این تعامل را ایجاد نکنند هر روز با تنش مواجه خواهد شد. وی گفت: قالیباف از جنس مجلس است و به خوبی با این تعامل آشنا است و شایستگی ریاست جمهوری در وی وجود دارد و سایر کاندیداها از این کارنامه برخوردار نیستند.

حسینی به اقدامات آقای قالیباف در شهرداری تهران اشاره و اظهار کرد: قالیباف در شهرداری تهران نیز خدمات خوب و بزرگی انجام داده که قابل تحسین است و این اطمینان وجود دارد که او می‌تواند رئیس جمهور مناسبی برای ایران باشد.

حسینی به تشریح ویژگی‌های قالیباف اشاره کرد و گفت: مدیریت جهادی، نیروی انقلابی، کارآمد، صالح از جمله از ویژگی‌های بارز وی است. او به مسائل کشور اشراف کامل دارد.

مشاور فرهنگی و اجتماعی دولت سیزدهم افزود: برای ریاست جمهوری باید فردی را انتخاب کرد که برنامه داشته و نسبت به مسائل حقوقی و سیاست‌های کلی آشنایی دارد و باید فردی باشد که تصمیم قاطع گرفته و نسبت به آرمان‌های نظام وفادار است.

حسینی با بیان این مطلب که باید مردم را جهت حضور حداکثری در انتخابات دعوت کرد و گفت: تعدادی برای تبلیغات کاندیدای خود، قالیباف را تخریب می‌کنند در صورتیکه رقابت باید سالم باشد و طرفداران با رعایت موازین اخلاقی، کاندیدای خود را معرفی کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آحاد مردم با حضور حداکثری در پیشرفت نظام اسلامی سهیم هستند – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آحاد مردم با حضور حداکثری در پیشرفت نظام اسلامی سهیم هستند – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.